Skip to content

Nejnovější články

15
Dub

ŠFL 2018/2019 – finále – poděkování

Další ročník ŠFL a to konkrétně ten osmý je úspěšně za námi a má opět své poražené a vítěze.

Ten kdo letos vyhrál jsou Nosorožci. Přesto musíme ocenit všechna družstva, protože je vidět jak na sobě pracují a zlepšují se a to ve všech činnostech.

Proto si zaslouží poděkování všechny hráčky, hráči a jejich trenéři. To platí i pro fanoušky, kteří jsou většinou z řad rodičů, příbuzných a kamarádů a dělají skvělou atmosféru na zápasech.

Další zlepšení bylo vidět i na hřišti mezi rozhodčími, kde kluci své role zvládali výborně.

Finalový den ovšem převážně pískali pánové Jakub Kabourek a Ondra Rosický, jejichž zkušenost a profesionalita z florbalových soutěží byla více jak znát a díky nim mělo finále klidný průběh.

 

ŠFL je projekt, který je pod patronací Stutárního města Kladna a oddílu florbalu Kanonýři Kladno.

Finalového dne se za Stautární město Kladno zúčastnil pan Jiří Chvojka – uvolněný radní pro sport a cestovní ruch a za oddíl Kanonýři Kladno, jeho místopředseda pan Ondřej Fuchs.

Tímto oběma pánům děkujeme za účast.

Nesmíme také zapomenout na paní Danielu Vlčkovou, ředitelku 4 ZŠ,  která mohla předat medaile a pohár vítěznému družstvu ze své školy.

 

Nakonec si poděkování zaslouží ty, které jste mohli vidět na každém turnaji v roli rozhodčích, časoměřičů a zapisovatelů.

Jsou to kluci co hrají florbal za Kanonýry Kladno … David Burda, Lukáš Molhanec, Vojta Pfaur a Miki Plášek.

Samozžejmě nemůžeme zapomenout na Michala Pfaura, který má na starosti veškeré diplomy a plakáty na jednotlivá kola ŠFL.

 

Budeme se těšit na příšti rok a tím 9 ročník ŠFL.

 

Za organizátory … Michal Bradáč.

 

 

15
Dub

Vítězem letošního ročníku ŠFL jsou NOSOROŽCI …

V sobotu 13.4.2019 se konalo finále už osmého ročníku ŠFL a je každým rokem vidět jak jsou souboje o vítěze vyrovnanější a vyrovnanější.

Výsledky :

Čtvrtfinále :

Nosorožci – Vlci … 5:1

Medvědi – Žraloci … 2:0

Tygři – Opice … 7:3

Jeleni – Šťíři … 2:4

 

Semifinále :

Medvědi – Tygři … 1:2

Nosorožci – Šťíři … 2:1

 

O 3. místo :

Medvědi – Šťíři … 2:1

 

FINÁLE :

Nosorožci – Tygři … 6:1

 

9
Dub

Základní část u konce

V neděli 7.4.2019 skončila základní část 8 ročníku ŠFL, která nejen určila vítěze, ale zároveň i dvojice pro čtvrtfinále.

 

Vítězem základní části se nakonec stal obhájce loňského ročníku Nosorožci, i když většinu času na prvním postu byli Medvědi.

Finále a vyvrcholení letošního ročníku se uskuteční v sobotu 13.4. 2019 v hale BIOS.

 

Přijďte tedy podpořit své spolužáky, kamarády  a kamarádky  a společně jim zafandit.

Program 13.4.2019 :

 8:30 – 11:50 Čtvrtfinále

11:50 – 13:15 Semifinále

cca 13:30 – 14:15 O 3. místo

cca 14:20 – 15:00 FINÁLE

 

Čtvrtfinále :

 8:30  Nosorožci – Vlci

 9:20  Medvědi – Žraloci

10:10  Tygři – Opice

11:00  Jeleni – Šťíři

 

Každé družstvo si odnese pohár za umístění a diplom.

Každý hráč bude odměněn medailí.

 

Tímto se na vás všechny těšíme 🙂

30
Lis

2. kolo – 1.12.2018 – program – SH BIOS KLADNO

  1.   8:30 Nosorožci – Žraloci
  2.   9:10 Vlci – Šťíři
  3.   9:50 Tygři – Nosorožci
  4.  10:30 Šťíři – Žraloci
  5. 11:10 Medvědi – Jeleni
  6.  11:50 Vlci – Opice
  7.  12:30 Jeleni – Tygři
  8.  13:10 Opice – Medvědi
9
Lis

Další ročník ŠFL je tady …

V sobotu 10.11.2018 v hale v BIOS začíná již osmý ročník velmi populární školní florbalové ligy.

Do zápasů nastoupí nový hráči ze třetích a i z dalších tříd.

Můžeme se těšit určitě i na nové hráčky, kterých už loni běhalo dost po ploše haly BIOS.

Všem přejeme hodně gólů a hlavně dobré zábavy a dobrého florbalu.

 

A vy co třeba nehrajete a florbal se vám líbí, tak přijďte podpořit své spolužačky a spolužáky.

 

Program :

  1.  8:30 Žraloci – Tygři
  2.  9:10 Opice – Šťíři
  3.  9:50 Medvědi – Žraloci
  4. 10:30 Šťíři – Tygři
  5. 11:10 Vlci – Nosorožci
  6. 11:50 Opice – Jeleni
  7. 12:30 Nosorožci – Medvědi
  8. 13:10 Jeleni – Vlci

 

7
Kvě

Nosorožci obhájili …

 V sobotu 5.5.2018 se v hale BIOS konal finalový den 7. ročníku ŠFL.

Ve čtvrtfinále se až do zápasu Vlci – Jeleni plnili papírové předpoklady favoritů, kteří se následně měli utkat o hlavní pohár a vítěze ŠFL.

To ovšem nepřipustili Jeleni, kteří nejdříve ve čtvrtfinále přehráli Vlky po samostaných nájezdech a v semifinále vyřadili dalšího favorita a to Tygry.

Jejich pouť skončila až ve finále, kde také po samostaných nájezdech prohráli s obhájci lońského vítězství Nosorožci.

Přesto musíme Jeleny ocenit jako největší překvapení finalového dne a pochválit je za jejich nesmírnou bojovnost.

Třetí místo nakonec vybojovali Tygři, kteří porazili Medvědy.

 

Chtěli bychom tímto všem poděkovat, hráčkám a hráčům, trenérům a členům realizačních týmů, fanouškům a kamarádům, kteří chodili fandit, dále rozhodčím a samozřejmě pořadatelům za další úpěšný ročník a už se teď všichni těšíme na ročník další … ročník s číslem 8.

V neposlední řadě bychom určitě chtěli poděkovat Městu Kladno, které tuto akci podporuje a florbalovému klubu Kanonýři Kladno, který se stará o organizaci celého ročníku ŠFL.

 

Výsledky :

Čtvrtfinále :

Nosorožci – Opice 4:1

Tygři – Štíři 4:0

Vlci – Jeleni 6:7 SN

Medvědi – Žraloci 3:2 SN

 

Semifinále :

Tygři – Jeleni 1:2

Nosorožci – Medvědi 7:0

 

O třetí místo :

Tygři – Medvědi 5:3

 

FINÁLE :

Nosorožci – Jeleni 2:1 SN

 

Konečné pořadí 7. ročníku ŠFL :

  1. Nosorožci
  2. Jeleni
  3. Tygři
  4. Medvědi
  5. Vlci
  6. Žraloci
  7. Štíři
  8. Opice

 

 

3
Kvě

Finále 5.5.2018 – rozpis zápasů

Čtvrtfinále :

8:30  Nosorožci – Opice …  (A)

9:20  Tygři – Šťíři … (B)

10:10 Vlci – Jeleni … (C)

11:00 Medvědi – Žraloci … (D)

 

Semifinále :

11:50 Vitěz (B) – Vítěz (C) … (E)

12:30 Vítěz (A) – Vítěz (D) … (F)

 

O třetí místo :

13:30 Prohra (E) – Prohra (F)

 

FINÁLE :

14:20 Vítěz (E) – Vítěz (F)

 

6
Dub

FINÁLE – 5.5.2018

Finále letošního ročníku ŠFL se uskuteční v sobotu 5.5.2018 v hale BIOS.

Systém bude stejný jako předchozí ročníky … čtvrtfinále … semifinále … o třetí místo a nakonec velké finále.

Každý s týmů obdrží pohár a diplom.

 

Přijďte podpořit své týmy …

12
Bře

7.4. 2018 – program – 7. kolo

  1. 08:30  Jeleni – Opice
  2.  09:10  Tygři – Šťíři
  3.  09:50  Opice – Nosorožci
  4.  10:30  Šťíři – Jeleni
  5.  11:10  Vlci – Žraloci
  6.  11:50  Medvědi – Tygři
  7. 12:30  Nosorožci – Vlci
  8.  13:10  Žraloci – Medvědi
6
Bře

11.3. 2018 – program – 6. kolo

  1.  08:30  Opice – Vlci
  2.  09:10  Žraloci – Šťíři
  3.  09:50  Vlci – Jeleni
  4.  10:30  Šťíři – Opice
  5.  11:10  Medvědi – Nosorožci
  6.  11:50  Tygři – Žraloci
  7.  12:30  Jeleni – Medvědi
  8.   13:10  Nosorožci – Tygři