Skip to content

15. 4. 2019

ŠFL 2018/2019 – finále – poděkování

Další ročník ŠFL a to konkrétně ten osmý je úspěšně za námi a má opět své poražené a vítěze.

Ten kdo letos vyhrál jsou Nosorožci. Přesto musíme ocenit všechna družstva, protože je vidět jak na sobě pracují a zlepšují se a to ve všech činnostech.

Proto si zaslouží poděkování všechny hráčky, hráči a jejich trenéři. To platí i pro fanoušky, kteří jsou většinou z řad rodičů, příbuzných a kamarádů a dělají skvělou atmosféru na zápasech.

Další zlepšení bylo vidět i na hřišti mezi rozhodčími, kde kluci své role zvládali výborně.

Finalový den ovšem převážně pískali pánové Jakub Kabourek a Ondra Rosický, jejichž zkušenost a profesionalita z florbalových soutěží byla více jak znát a díky nim mělo finále klidný průběh.

 

ŠFL je projekt, který je pod patronací Stutárního města Kladna a oddílu florbalu Kanonýři Kladno.

Finalového dne se za Stautární město Kladno zúčastnil pan Jiří Chvojka – uvolněný radní pro sport a cestovní ruch a za oddíl Kanonýři Kladno, jeho místopředseda pan Ondřej Fuchs.

Tímto oběma pánům děkujeme za účast.

Nesmíme také zapomenout na paní Danielu Vlčkovou, ředitelku 4 ZŠ,  která mohla předat medaile a pohár vítěznému družstvu ze své školy.

 

Nakonec si poděkování zaslouží ty, které jste mohli vidět na každém turnaji v roli rozhodčích, časoměřičů a zapisovatelů.

Jsou to kluci co hrají florbal za Kanonýry Kladno … David Burda, Lukáš Molhanec, Vojta Pfaur a Miki Plášek.

Samozžejmě nemůžeme zapomenout na Michala Pfaura, který má na starosti veškeré diplomy a plakáty na jednotlivá kola ŠFL.

 

Budeme se těšit na příšti rok a tím 9 ročník ŠFL.

 

Za organizátory … Michal Bradáč.

 

 

Read more from Nezařazené